Młoda mistrzyni w brydżu sportowym z Oświęcimia uhonorowana przez Radę Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Oświęcimskiego pojawiła się specjalna gość, Dominika Ocylok, reprezentantka Oświęcimia, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w brydżu sportowym w kategorii do 26 lat. Ta wybitna zawodniczka została uroczyście doceniona przez lokalne władze.

Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński oraz przewodniczący Rady Powiatu w Oświęcimiu Kazimierz Homa w imieniu całej rady wyrazili swoje gratulacje dla młodej mistrzyni. Starosta Skrzypiński wyraził nadzieję, że Dominika Ocylok będzie dalej utrzymywać swój wysoki poziom sportowy i zdobywać kolejne triumfy.

Z kolei Dominika nie zapomniała podziękować Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Jocker Oświęcim, który zainicjował jej przygodę z brydżem. Mistrzyni podkreśliła, że jej udany występ jest wynikiem pracy nie tylko jej samej, ale także całego zespołu, trenera oraz partnerki. Zapowiedziała dalszą współpracę i dążenie do osiągnięcia sukcesów, tym razem w kategorii open.

Podczas tej uroczystości Dominika podziękowała także swojej rodzinie, bliskim i przyjaciołom za wyrozumiałość, gdy na różne zawody musiała zniknąć na całe weekendy.