"Wigilia Oświęcimska" – tradycyjne spotkanie mieszkańców miasta w okresie świątecznym

Urząd Miasta Oświęcim i grupa „Oświęcimianie – Oświęcimianom” z ogromną radością zapraszają wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe świąteczne spotkanie, znane jako „Wigilia Oświęcimska”. To urocze wydarzenie ma miejsce w sercu miasta, na oświęcimskim Rynku. W tym roku, jej organizacja przypada na niedzielę, 17 grudnia, a początek jest zaplanowany na godzinę 16. Spotkanie to jest doskonałą okazją do cieszenia się świąteczną atmosferą, a także do wzajemnego składania sobie życzeń świątecznych.

Zainicjowane przez Grupę Oświęcimianie – Oświęcimianom, spotkanie „Wigilia Oświęcimska”, będzie miało miejsce już po raz piętnasty. Jak co roku, jest to idealna okazja dla mieszkańców ziemi oświęcimskiej do spotkania się i zawarcia nowych znajomości w radosnej atmosferze świąt Bożego Narodzenia oraz do złożenia sobie wzajemnie życzeń na te wyjątkowe dni.

Podczas tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość wspólnego śpiewania tradycyjnych kolęd i pastorałek. Dodatkowo, będzie możliwość degustacji różnych potraw wigilijnych, które ufundowane zostały przez hojnych darczyńców.