Akademia Demokracji już wkrótce w Oświęcimiu!

Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji, innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Projekt, dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje unikalne szkolenia, które umożliwią uczestnikom odkrycie potencjału swojego głosu i zdobycie niezbędnej wiedzy na temat demokratycznego procesu wyborczego.

 Akademia Demokracji to seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Szkolenia prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala łączyć teorię
z praktyką.

Wierzymy w siłę każdego pojedynczego głosu. Akademia Demokracji daje seminarzystom narzędzia do pełnego wykorzystania ich potencjału i aktywnego uczestnictwa w demokratycznym procesie wyborczym. Praca w komisjach wyborczych to nie tylko służba społeczna, ale również okazja do zdobycia cennego doświadczenia i lepszego zrozumienia zasad demokratycznego systemu – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 21 lipca w Oświęcimiu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]